بانک

 

     هتل   |   بیمارستان   |   موزه   |   بانک   |   تجاری/اداری/تفریحی   |   دانشگاه   |    مسکونی     صنعتی

ساعت مرکزی

سیستم Master Clock (ساعت مرکزی) به صورت خودکار یک شبکه ساعت را به صورت همزمان، هم‌تراز می‌کند. سیستم ساعت مرکزی سیستمی است که برای انتقال زمان به صورت مطمئن ومداوم به شبکه‌ای از ساعت‌های آنالوگ و دیجیتال LCD و LED طراحی شده است. این سیستم همچنین می‌تواند زمان
مربوط به سیستم‌های دیگری مثل زنگ هشدار، روشنایی، سرمایش و گرمایش و کنترل تردد را نیز تنظیم نماید.این سیستم به دو صورت DHF (بدون سیم) و Wired (با سیم) قابل ارائه می باشد. 

 

ادامه مطلب…

سیستم تشخیص نفوذ پیرامونی

دیوار،نرده های فلزی وسیم خاردار از ساده‌ترین و اولین روشهای حفاظت پیرامونی می‌باشند. این روش‌ها که بطور معمول در تمامی مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از امنیت کافی برخوردار نبوده وسارقین و متجاوزین به سادگی قادر به عبور از آنها می‌باشند. به همین علت شرکت‌های تولید کننده سیستم‌های حفاظتی، روش‌های مختلفی را جهت افزایش امنیت حفاظ‌های پیرامونی ارائه نموده‌اند. فیبر نوری، اشعه مادون قرمز،آشکار ساز مایکروویو، سیستم میدان الکتروستاتیک وکابل ارتعاشی از این دست سیستم‌ها هستند. هر یک از سیستم‌های ذکر شده دارای تئوری عملکرد خاص خود می‌باشند. 

 

ادامه مطلب…

سیستم کنترل دسترسی

با در نظر گرفتن اهداف اصلی برای فعالیت‌های مجرمانه، بانک‌ها و سایر موسسات مالی به طور کلی باید نسبت به سایر صنایع برای مقابله با چنین تهدیداتی بیشتر آماده باشند. یک راه‌حل جامع کنترل دسترسی می‌تواند به خنثی کردن خطرناک‌ترین جرائم نیز کمک کند. همچنین نقش مهمی در حفظ محیط امن و ایمن را برای کارکنان ایفا می‌کند.این سیستم درواقع باعث افزایش امنیت فضاها و همچنین مانیتور کردن تردد تمامی افراد می شود. 

 

ادامه مطلب…

اتاق مانیتورینگ

موقعیت اتاق مانیتورینگ یکی از مهم‌ترین پارامترها در زمینه سیستم‌های امنیتی می‌باشد و همچنین طراحی مناسب اتاق مانیتورینگ طبق استاندارد برای اطمینان از اثر بخشی کل سیستم اساسی است.
طرح اتاق باید به گونه‌ای باشد که فردی که تصاویر را مشاهده می‌کند بتواند جزئیات مورد نظر را مشاهده کند.تصاویر نیز باید روبروی اوپراتور در فاصله بین ۰٫۵ الی ۱٫۵ متری باید قرار بگیرند. 

 

ادامه مطلب…

سیستم نظارت تصویری

سامانه نظارت تصویری یا سیستم دوربین مدار بسته(Closed Circuit Television) مجموعه‌ایست که به تصویربرداری توسط دوربین‌های ویدیویی و انتقال تصاویر برای نمایش و ذخیره‌سازی محدود می‌گردد. این سامانه به دو گروه کلی آنالوگ و دیجیتال تقسیم‌بندی می‌شود. به طور کلی با توجه به حجم کاری و مشخصات مورد نیاز این سامانه در محیط بانک، سیستم دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.دوربین‌ها مولفه اصلی هر سیستم نظارت تصویری هستند.انتخاب دقیق دروبین نیازمند دانش فراوان در مورد خود دوربین، برنامه‌های مربوطه، معماری پشتیبان (نوع سقف و …) و محیط میزبان می باشد. 

 

ادامه مطلب…