دانشگاه

              هتل   |   بیمارستان   |   موزه   |   بانک   |   تجاری/اداری/تفریحی   |   دانشگاه   |    مسکونی     صنعتی

سیستم توزیع آنتن

امروزه افراد از تلفن همراه خود برای موارد کاری،ارتباط با خانواده و دوستان استفاده می‌نمایند. این اتصال زمانی که افراد وارد مجموعه های بزرگ می‌شوند، قطع می‌شود. این سیستم با استفاده از کابل فیبر نوری، پوشش تلفن همراه را در ساختمان ایجاد می‌نماید. این سیستم همچنین می‌تواند از ساختار فیبر نوری موجود در ساختمان استفاده نماید. این تجهیزات برای امن بودن در استفاده نزدیکی افراد تست شده است.با استفاده از این سیستم مشکلات عدم آنتن دهی مناسب در تمام فضاها مرتفع خواهد شد. 

 

ادامه مطلب…

نمایشگرهای دیجیتال

در ساختمان‌های مدرن، نمایشگرهای دیجیتال در تمام نقاط ساختمان برای ارائه اطلاعات و همچنین پخش اطلاعات خاص استفاده می‌شود. برخی از این نمایشگرها می‌تواند دارای صفحه لمسی باشند که به کاربر امکان دسترسی آسان به اطلاعات را می‌دهد.
با کمک این سیستم دانشکده می‌تواند اطلاعات زمان حساس را به دانشجویان ارائه دهد.این اطلاعات می توانند زمانبندی کلاس ها، امتحان ها و تمام اطلاع رسانی های مهم باشد. 

 
ادامه مطلب…

تلویزیون تحت شبکه

سیستم تلویزیون بر پایه شبکه، یک شبکه وسیع از تجهیزات را برای دریافت ویدیو و پیغام‌ها را ارائه می‌دهد. با استفاده از راه کار تلویزیون بر پایه شبکه یک دانشکده می‌تواند تلویزیون خود را برای ارتباط، تمرین و راهنمایی کارکنان و همچنین پخش محتوای آموزشی و ویدیو دلخواه برای تمام دانشکده ارائه دهد. همچنین برای این راه کار افراد می‌توانند از کامپیوتر، نمایشگرهای داخل کلاس و نمایشگرهای سیستم تبلیغ دیجیتال محتوا استفاده نمایند. دانشکده می‌تواند با این سیستم پیغام‌های اضطراری را نیز پخش نماید. 

 

ادامه مطلب…

بستر شبکه

دنیای امروز، عصر ارتباطات می‌باشد. سرگرمی توسط اینترنت پرسرعت تلفن‌های همراه، تلویزیون‌های وایرلس و قابلیت‌های بازی‌های چندنفره نمونه‌ای از این تکنولوژی می‌باشد و به دلیل آنکه در دانشکده‌ها فاصله بین ساختمان‌ها زیاد می‌باشد، بهترین راهکار برای ارائه اینترنت و ارتباط سیستم شبکه فیبر نوری می‌باشد.
بر اساس تحقیقات زیاد بر روی سیستم شبکه فیبر نوری، این سیستم راه کار بهتر و ارزان‌تر برای ارائه اینترنت با پهنای باند بالا و دسترسی بیشتر می‌باشد. 

 

ادامه مطلب…

تلفن تحت شبکه

دانشکده‌ها و مؤسسه‌های تحصیلی به دلیل هزینه‌های کمتر و امکانات بیشتر به راه کار تلفن بر پایه شبکه روی آورده‌اند. برای یکپارچه‌سازی ساختمان‌های جدید با قدیم، این راه کار بسیار مؤثر می‌باشد. با ایمنی و تکنولوژی بالا این سیستم بهترین سرویس را ارائه می‌دهد.
استفاده از بستر شبکه امن باعث برقراری امنیت در تماس ها خواهد شد.همچنین با توجه به استفاده از شبکه داخلی جهت برقراری تماس ها ، می توان بسیاری از هزینه ها را کاهش داد. 

 

ادامه مطلب…

شبکه بی سیم

امروزه، جریان اطلاعات پر اهمیت می‌باشد. بنابراین در دانشکده می‌توان از سیستم وایرلس برای پوشش کامل ارائه سرویس ارسال داده استفاده نمود. همچنین از این سیستم می‌توان برای ارائه اینترنت و همچنین شبکه داخلی برای کارکنان به همراه دسترسی به فایل‌های مورد نیاز استفاده نمود.
برای اهداف ایمنی، این سیستم دارای قفل امنیتی می‌باشد که تمام کارکنان و دانشجویان کد مخصوص به خود را دارند و برای مهمانان یک سیستم وایرلس مجانی نیز وجود دارد. 

 

ادامه مطلب…

ساعت مرکزی

در یک ساختمان، تعداد بسیاری از سیستم‌های جریان ضعیف استفاده شده است. سیستم‌های جریان ضعیف می‌تواند قسمتی از سیستم حفاظت و ایمنی و یا قسمتی از سیستم‌های غیر ضروری باشد. همچنین در برخی موارد، تمامی این سیستم‌ها یکپارچه می‌شود و باید بر اساس یک ساعت واحد عمل نمایند.
این پروسه توسط سیستم ساعت مرکزی انجام می‌شود. این سیستم با کمک آنتن‌های GPS و یا سرورهای زمان اینترنتی، زمان یکسان را برای سیستم‌های داخل شبکه ارائه می‌دهد. 

 

ادامه مطلب…

سیستم کنترل دسترسی

دانشگاه یک محیط عمومی می‌باشد. این محیط اجازه آزادی و ارتباط باز برای تمامی افرادی که مایل به یادگرفتن و گسترش دانش خود را دارند، می‌دهد. اما برای ایجاد امنیت فضاهای عمومی و خصوصی می بایست از سیستم های کنترل دسترسی استفاده نمود.این سیستم مجوز تردد افراد به فضاهای مختلف را تعیین و مانیتور می نماید.
با استفاده از این سیستم می توان دسترسی دانشجویان به قسمت های مختلف مانند فضاهای ورزشی، رستوران ها و یا دانشکده های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.افراد عمومی هم تنها به فضاهای عمومی دسترسی خواهند داشت. 

 

ادامه مطلب…

سیستم نظارت تصویری

هدف استفاده از دوربین مدار بسته ایجاد یک مکان امن برای دانشجویان و کارکنان می‌باشد. وجود این سیستم با علائم نشان دهنده ضبط تصویر در محیط دانشگاه نشان داده می‌شود. در یک دانشگاه بزرگ، ممکن است چندین ساختمان در محیط دانشکده وجود داشته باشد.
ضبط تصویر این سیستم توسط سیستم ذخیره سازی دیجیتال انجام می‌شود که تنها چند نفر قادر به دسترسی به آن می‌باشند. ضبط سیستم نظارت تصویری سالانه و به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود. و برای اهداف امنیت اطلاعات تنها افراد مجاز می‌توانند به آن دسترسی داشته باشد. 

 

ادامه مطلب…