موزه

 

     هتل   |   بیمارستان   |   موزه   |   بانک   |   تجاری/اداری/تفریحی   | دانشگاه  |    مسکونی     صنعتی

سیستم توزیع آنتن

امروزه افراد از تلفن همراه خود برای موارد کاری،ارتباط با خانواده و دوستان استفاده می‌نمایند. این ارتباط زمانی که افراد وارد مجموعه های بزرگ می‌شوند، قطع می‌شود. این سیستم با استفاده از کابل فیبر نوری، پوشش تلفن همراه را در ساختمان ایجاد می‌نماید. این سیستم همچنین می‌تواند از ساختار فیبر نوری موجود در ساختمان استفاده نماید. این تجهیزات برای امن بودن در استفاده نزدیکی افراد تست شده است.با استفاده از این سیستم مشکلات عدم آنتن دهی مناسب در تمام فضاهای بیمارستان مرتفع خواهد شد. 

 

ادامه مطلب…

نمایشگرهای دیجیتال

نمایشگرهای دیجیتال در تمام نقاط ساختمان برای ارائه اطلاعات و همچنین پخش اطلاعات خاص استفاده می‌شود. برخی از این نمایشگرها می‌تواند دارای صفحه لمسی باشند که به کاربر امکان دسترسی آسان به اطلاعات را می‌دهد. با کمک این سیستم مدیریت می‌تواند اطلاعات زمان حساس را به ملاقات کننده‌ها ارائه دهد.در موزه ها برای نمایش اطلاعیه ها و یا حتی مشخصات آثار از این سیستم استفاده نمود.لازم به ذکر می باشد که محتویات درحال نمایش نمایشگرها می تواند بر اساس هر موضوع و در روزهای مختلف ، متفاوت باشند.. 

 

ادامه مطلب…

تلویزیون تحت شبکه

سیستم تلویزیون بر پایه شبکه، یک شبکه وسیع از تجهیزات را برای دریافت ویدیو و پیغام‌ها را ارائه می‌دهد. با استفاده از راه کار تلویزیون بر پایه شبکه یک موزه می‌تواند تلویزیون خود را برای ارتباط، تمرین و راهنمایی کارکنان و همچنین پخش محتوای آموزشی و ویدیو دلخواه برای تمام ساختمان ارائه دهد. همچنین برای این راه کار افراد می‌توانند از کامپیوتر، نمایشگرهای داخل کلاس و نمایشگرهای سیستم تبلیغ دیجیتال محتوا استفاده نمایند.
مدیریت می‌تواند با این سیستم پیغام‌های اضطراری را نیز پخش نماید. 

 

ادامه مطلب…

تلفن تحت شبکه

امروزه مراکز کوچک و بزرگ به راه کار تلفن بر پایه شبکه به دلیل هزینه کمتر و کارایی بیشتر روی آورده‌اند. برای یکپارچه‌سازی ساختمان‌های جدید با قدیم، این راه کار بسیار مؤثر است. با ایمنی و تکنولوژی بالا این سیستم بهترین سرویس را ارائه می‌دهد.
در یک موزه نیز به دلیل اهمیت نیاز به یک سیستم ارتباط صوتی بدون ایراد و با کیفیت ٬ می بایست از تلفن هایی استفاده نمود که در یک بستر امن شبکه ای بتواند براحتی و با کیفیت بالا با قسمت های مختلف ارتباط برقرار نماید. 

 

ادامه مطلب…

امنیت قطعات ارزشمند

در بسیاری از موارد، با کمک تمام دوربین‌های امنیتی و واحدهای نگهبانی، امکان دزدیده شدن یک شیء از روی جعبه نمایش وجود دارد. برای این منظور می توان از سنسورهای مختلف حرکتی٬دما٬فشار و … استفاده نمود.تمامی این موارد بیان شده به موزه و گالری کمک می‌نماید تا یک لایه امنیتی دیگر اضافه نمایند. تمامی این سیستم‌ها می‌توانند حرکت و یا مفقود شدن شیء را از مکان خود تشخیص دهند و همچنین در برخی موارد به موزه و گالری کمک می‌نماید تا بدون نیاز به جعبه‌های شیشه‌ای دارایی‌های خود را به همان صورت که باید دیده شود، به نمایش بگذارند. به دلیل آنکه اگر به نقاشی‌ها و یا اشیاء نزدیک شوند، یک آلارم به صورت اخطار در محیط پخش می‌شود. 

 

ادامه مطلب…

ساعت مرکزی

در یک ساختمان، تعداد بسیاری از سیستم‌های جریان ضعیف استفاده شده است. سیستم‌های جریان ضعیف می‌تواند قسمتی از سیستم حفاظت و ایمنی و یا قسمتی از سیستم‌های غیر ضروری باشد.
همچنین در برخی موارد، تمامی این سیستم‌ها یکپارچه می‌شود و باید بر اساس یک ساعت واحد عمل نمایند. این پروسه توسط سیستم ساعت مرکزی انجام می‌شود. این سیستم با کمک آنتن‌های GPS و یا سرورهای زمان اینترنتی، زمان یکسان را برای سیستم‌های داخل شبکه ارائه می‌دهد. 

 

ادامه مطلب…

سیستم نظارت تصویری

امروزه آثار هنری، قدیمی و کتاب‌های گران قیمت از گالری‌ها، موزه‌ها و کلکسیونرهای خصوصی به سرقت می روند. به غیر از سارق، دزدی می‌تواند توسط کارکنان، پیمانکاران و محققان که هر روز به ساختمان دسترسی دارند، انجام شود.
سیستم نظارت تصویری در موزه ها می تواند از این اتفاق ها جلوگیری نماید.ضبط تصویر این سیستم توسط سیستم ذخیره سازی دیجیتال انجام می‌شود که تنها چند نفر قادر به دسترسی به آن می‌باشند. ضبط سیستم نظارت تصویری سالانه و به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود و برای اهداف امنیت اطلاعات ، تنها افراد خاصی به آن دسترسی خواهند داشت. 

 

ادامه مطلب…

سیستم کنترل دسترسی

موزه و گالری یک فضای عمومی به شمار می‌آید که تمامی افراد می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. بنابراین موضوع مهمی است که دسترسی افراد غیر مجاز به تمامی نقاط ساختمان را کنترل نمود. تکنولوژی‌های جدید امروزه نحوه دسترسی ملاقات کننده‌ها و کارکنان به قسمت‌های مختلف ساختمان را متفاوت نموده است.سیستم کنترل تردد و دسترسی قابلیت‌های متفاوتی مانند، کارت خوان، اثر انگشت، اسکن قرنیه چشم و تشخیص صدا را به همراه دارد. این سیستم می‌تواند برای ثبت ورود و خروج کارکنان و همچنین استفاده از پارکینگ مجموعه نیز استفاده شود. 

 

ادامه مطلب…

بستر شبکه

دنیای امروز، عصر ارتباطات است. بسیاری از موزه‌ها و گالری‌ها از مرکز داده‌های پرسرعت و بین‌المللی برای ارائه بهترین سرویس استفاده می‌نمایند و همچنین در برخی موارد آن‌ها ارائه دهنده جلسه آموزشی یا یک حراج که می‌تواند به صورت بین‌المللی باشد،هستند.در این شرایط یک اتصال با پهنای باند و اطمینان بالا نیاز است.
بر اساس تحقیقات زیاد بر روی سیستم شبکه فیبر نوری، این سیستم راه کار بهتر و ارزان‌تر برای ارائه اینترنت با پهنای باند بالا و دسترسی بیشتر است. 

 

ادامه مطلب…