تلفن های هتلی/اداری

تلفن های هتلی/اداری

شرکت VTech (در راستای شرکت‌های ویدیو فناوری محدود) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ارتباطی و بزرگترین تولیدکننده تلفن‌های مسکونی در آمریکاست. این شرکت بزرگترین تولیدکننده تلفن‌های بی‌سیم می‌باشد که در سال 1976 بنا شده است. VTech همواره به عنوان تولیدکننده محصولات پیشگام شهرت دارد. درحقیقت آن‌ها اولین کسانی بودند که تلفن‌های بی‌سیم با فرکانس 900 مگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز به جهان عرضه داشتند. با تجربه چندین دهه موفقیت در تولید تلفن‌های بی‌سیم، مجموعه متنوعی از تلفن‌های ارتباط خانگی و بیزینسی را از طریق جدیدترین فناوری جمع‌آوری کرده است.

VTech به عنوان یکی از 50 شرکت برتر در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی در جهان معروف می‌باشد که خذمات تجهیزات الکترونیکی را برای کمپانی‌های مختلفی انجام می‌دهد. با قرار گرفتن دفتر مرکزی در هنگ‌کنگ و امکانات پیشرفته تولید در چین و مالزی، این شرکت تقریبا 26000 نفر نیرو دارد که در 14 کشور مختلف در قاره‌های مختلف مشغول فعالیت می‌باشند. از این مجموعه تقریبا 1600 نفر در بخش تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند که مکان اصلی آن‌ها در هنگ کنگ، چین، آلمان، آمریکا، کانادا و تایوان می‌باشد. این شبکه به VTech اجازه می‌دهد تا حفظ ساختار رقابتی در هزینه، از جدیدترین فناوری‌ها و اطلاعات در بازار خبردار باشد.

VTech بیش از 35 سال سابقه در تولید تلفن‌های بی‌سیم و با سیم دارد و به همین جهت می‌تواند نیازهای مشتری را برطرف سازد. خط تولید این شرکت شامل وسایل یادگیری الکترونیکی (ELP)، ارتباطات تلفنی(TEL) و خدمات تولیدی (CMS) می‌باشد. محصولات VTech بگونه‌ای طراحی می‌شوند که کمترین آسیب را در طی چرخه حیات محصول از ابتدا تا انتها به محیط زیست وارد بیاورند. این شرکت با رعایت کردن استانداردهای ROHS2و REACH در نظر دارد در محصولات تولیدی خود مواد خطرناک و شیمیایی را به حداقل برساند.

محصولات شرکت Vtech

تحت شبکه (SIP)

آنالوگ مدرن

آنالوگ کلاسیک

لیست محصولات